E-mail: p112@eduwarszawa.pl
Adres: ul. B. Wapowskiego 3 02-495 Warszawa

Rodzice dzieci, które nie są wychowankami przedszkola nr 112 "Leśne Skrzaty" w roku szkolnym 2023/2024 a będą uczęszczały na dyżur wakacyjny 2024 proszeni, są o wypełnienie i dostarczenie rano pierwszego dnia pobytu dziecka w przedszkolu "Karty wakacyjnego przedszkolaka" i ewentualnie oświadczenia w sprawie podpisania karty przez jednego rodzica.

Dziecko będzie mogło być odebrane przez inną osobę niż rodzic tylko na podstawie złożonego upoważnienia-Karty wakacyjnego przedszkolaka.

pdfp112_Karta_Wakacyjnego_Przedszkolaka_2024.pdf257.00 KB

pdfp112_oświadczenie_o_braku_możliwości_złożenia_podpisów_oboje_Rodziców.pdf120.24 KB