• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Jak co roku, nasze przedszkole bierze udział w akcji "Do Hymnu". W tym dniu tj. 10  Listopada (piątek) o godz. 11:11 wszystkie przedszkolaki zaśpiewają Hymn Polski. W czasie uroczystości odbędzie się Pasowanie na przedszkolaka. Dzieci, ktore nie uczestniczyły jeszcze w tej imprezie, zostaną pasowane! Całe przedszkole weźmie udział w uroczystości i wspolnej zabawie - bez Rodziców - gdyż maluchy,  jak widzą mamę i tatę, nie chcą brać udziału w zabawie i biegną do rodzica na kolana. Zdjęcia będą zamieszczone na stronie 4 Parents lub stronie przedszkola.

W tym dniu prosimy ubrać wszystkie dzieci na galowo, a dziewczynki w miarę możliwości w czerwone spudniczki

pdf11_LISTOPADA_I_PASOWANIE.pdf99.48 KB

 

Nasze Grupy

motylki

Jagódki

zabki

Biedronki

sloneczka

Elfy

krasnale

Krasnale

muchomorki

Muchomorki